Liepos 25-26 dienomis Smiltynėje vyko jau antrasis Šeimų paplūdimio rankinio turnyras, kuriame dalyvavo 9 šeimų komandos iš Klaipėdos, Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir Vainodės (Latvija).

Komandos buvo padalintos į dvi grupes. Pirmojoje grupėje nugalėtoja tapo komanda iš Šiaulių, antri liko vilniečiai, treti – klaipėdiečiai, ketvirti – kauniečiai, penkti – Norvegijoje dirbančių ir gyvenančių lietuvių šeima. Antrojoje grupėje rungtyniavo 4 komandos, kurių sudėtyse buvo Lietuvos, Latvijos ir Islandijos aukščiausiose rankinio lygose rungtyniaujančių žaidėjų. Šiais metais lietuviams pavyko nugalėti praėjusių metų stipriausias šeimų turnyro komandas iš Latvijos.

Pirmą vietą iškovojo jungtinė klaipėdiečių Juškėnų ir Stropų komanda. Antra liko Butkų ir Virbauskų komanda iš Šiaulių, trečia – stipriausia praėjusių metų Pavelsų komanda (Latvija),  ketvirti – Mickai (Latvija).

Turnyro vyr. teisėjas buvo Klaidas Janeika, atestuotas paplūdimio rankinio teisėjas, kuris puikiai atliko savo pareigas. Kitais metais tikimės dar labiau prasiplėsti geografiniu požiūriu“, – kalbėjo turnyro organizatorius Vidmantas Toliušis.

By admin